Jalgpalli EM 2020 Valikmängud

Euro 2020 valikmängud algavad 2019. aasta 21. märtsil.

Jalgpalli EM 2020 Valikturniiri alagrupid ja tulemused

Group A

PosTeamPldWDLGFGAGDPts
1🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 England220010196
2🇨🇿 Czech Republic320156-16
3🇽🇰 Kosovo31205415
4🇲🇪 Montenegro4022310-72
5🇧🇬 Bulgaria402257-22

Group B

PosTeamPldWDLGFGAGDPts
1Ukraine431081710
2Luxembourg411245-14
3Serbia311157-24
4Portugal20201102
5Lithuania301237-41

Group C

PosTeamPldWDLGFGAGDPts
1Northern Ireland440072512
2Germany3300132119
3Netherlands21016333
4Belarus400219-80
5Estonia3003112-110

Group D

PosTeamPldWDLGFGAGDPts
1Republic of Ireland431051410
2Denmark31209545
3Switzerland21105324
4Georgia410348-43
5Gibraltar300306-60

Group E

PosTeamPldWDLGFGAGDPts
1Hungary43016429
2Slovakia32017256
3Croatia32015416
4Wales310223-13
5Azerbaijan3003310-70

Group F

PosTeamPldWDLGFGAGDPts
1Spain4400112912
2Sweden42118717
3Romania422111567
4Norway412184715
5Malta41031210-83
6Faroe Islands4004312-90

Group G

PosTeamPldWDLGFGAGDPts
1Poland440080812
2Israel42118717
3Austria42027616
4Slovenia41217345
5Macedonia411257-24
6Latvia4004113-120

Group H

PosTeamPldWDLGFGAGDPts
1France430112399
2Turkey43019279
3Iceland43015509
3Albania21013213
6Moldova200218-70
5Andorra200205-50

Group I

PosTeamPldWDLGFGAGDPts
1Belgium44001111012
2Russia4301153129
3Kazakhstan42027706
4Scotland220247-36
4Cyprus41036513
6San Marino4004020-200

Group J

PosTeamPldWDLGFGAGDPts
1Italy44001311212
2Finland43016249
3Armenia42027616
4Greece411268-24
5Bosnia and Herzegovina411257-24
6Liechtenstein4004013-130

Jalka EM 2020 valikmängude ajakava

Kõik mängud algavad 21:45 Eesti aja järgi, kui konkreetse mängu taha kellaega pole märgitud.

ESIMENE MÄNGUVOOR
Neljapäev, 21 märts

C-alagrupp: Holland v Valgevene, Põhja-Iirimaa v Eesti
E-alagrupp: Horvaatia v Aserbaidžaan, Slovakkia v Ungari
G-alagrupp: Austria v Poland, Makedoonia v Läti, Israel v Sloveenia
I-alagrupp: Belgia v Venemaa, Kasahstan v Šotimaa (17:00), Küpros v San Marino

Reede, 22 märts

A-alagrupp: Inglismaa v Tšehhi, Bulgaaria v Montenegro
B-alagrupp: Portugal v Ukraina, Luksemburg v Leedu
H-alagrupp: Moldova v Prantsusmaa, Andorra v Island, Albaania v Türgi

Laupäev, 23 märts

D-alagrupp: Gruusia v Šveits (16:00), Gibraltar v Iirimaa (19:00)
F-alagrupp: Hispaania v Norra, Rootsi v Romania (19:00), Malta v Faroe Islands (19:00)
J-alagrupp: Itaalia v Soome, Bosnia ja Hertsegoviina v Armeenia, Liechtenstein v Kreeka

TEINE MÄNGUVOOR
Pühapäev, 24 märts

C-alagrupp: Holland v Saksamaa, Põhja-Iirimaa v Valgevene
E-alagrupp: Wales v Slovakkia (16:00), Ungari v Horvaatia (19:00)
G-alagrupp: Israel v Austria (19:00), Poland v Läti, Sloveenia v Makedoonia
I-alagrupp: Kasahstan v Venemaa (16:00), San Marino v Šotimaa (19:00), Küpros v Belgia

Esmaspäev, 25 märts

A-alagrupp: Montenegro v Inglismaa, Kosovo v Bulgaaria
B-alagrupp: Portugal v Serbia, Luksemburg v Ukraina
H-alagrupp: Türgi v Moldova (19:00), Prantsusmaa v Island, Andorra v Albaania

Teisipäev, 26 märts

D-alagrupp: Šveits v Taani, Iirimaa v Gruusia
F-alagrupp: Malta v Hispaania, Norra v Rootsi, Romania v Faroe Islands
J-alagrupp: Armeenia v Soome (19:00), Itaalia v Liechtenstein, Bosnia ja Hertsegoviina v Kreeka

KOLMAS MÄNGUVOOR
Reede, 7 juuni

A-alagrupp: Tšehhi v Bulgaaria, Montenegro v Kosovo
B-alagrupp: Ukraina v Serbia, Leedu v Luksemburg
D-alagrupp: Gruusia v Gibraltar (19:00), Taani v Iirimaa
F-alagrupp: Faroe Islands v Hispaania, Rootsi v Malta, Norra v Romania
G-alagrupp: Makedoonia v Poland, Austria v Sloveenia, Läti v Israel

Laupäev, 8 juuni

C-alagrupp: Eesti v Põhja-Iirimaa (19:00), Valgevene v Saksamaa
E-alagrupp: Horvaatia v Wales (16:00), Aserbaidžaan v Ungari (19:00)
H-alagrupp: Island v Albaania (16:00), Moldova v Andorra (19:00), Türgi v Prantsusmaa
I-alagrupp: Venemaa v San Marino (19:00), Belgia v Kasahstan, Šotimaa v Küpros
J-alagrupp: Soome v Bosnia ja Hertsegoviina (19:00), Armeenia v Liechtenstein (19:00), Kreeka v Itaalia

NELJAS MÄNGUVOOR
Esmaspäev, 10 juuni

A-alagrupp: Tšehhi v Montenegro, Bulgaaria v Kosovo
B-alagrupp: Ukraina v Luksemburg, Serbia v Leedu
D-alagrupp: Taani v Gruusia, Iirimaa v Gibraltar
F-alagrupp: Hispaania v Rootsi, Malta v Romania, Faroe Islands v Norra
G-alagrupp: Poland v Israel, Makedoonia v Austria, Läti v Sloveenia

Teisipäev, 11 juuni

C-alagrupp: Saksamaa v Eesti, Valgevene v Põhja-Iirimaa
E-alagrupp: Aserbaidžaan v k(19:00), Ungari v Wales
H-alagrupp: Andorra v Prantsusmaa, Island v Türgi, Albaania v Moldova
I-alagrupp: Kasahstan v San Marino (17:00), Belgia v Šotimaa, Venemaa v Küpros
J-alagrupp: Itaalia v Bosnia ja Hertsegoviina, Kreeka v Armeenia, Liechtenstein v Soome

VIIES MÄNGUVOOR
Neljapäev, 5 september

D-alagrupp: Iirimaa v Šveits, Gibraltar v Taani
F-alagrupp: Romania v Hispaania, Norra v Malta, Faroe Islands v Rootsi
G-alagrupp: Israel v Makedoonia
J-alagrupp: Armeenia v Itaalia (19:00), Bosnia ja Hertsegoviina v Liechtenstein, Soome v Kreeka

Reede, 6 september

C-alagrupp: Saksamaa v Holland, Eesti v Valgevene
E-alagrupp: Slovakkia v Horvaatia, Wales v Aserbaidžaan
G-alagrupp: Sloveenia v Poland, Austria v Läti
I-alagrupp: San Marino v Belgia, Šotimaa v Venemaa, Küpros v Kasahstan

Laupäev, 7 september

A-alagrupp: Kosovo v Tšehhi (16:00), Inglismaa v Bulgaaria (19:00)
B-alagrupp: Leedu v Ukraina (19:00), Serbia v Portugal
H-alagrupp: Island v Moldova (19:00), Prantsusmaa v Albaania, Türgi v Andorra

KUUES MÄNGUVOOR
Pühapäev, 8 september

D-alagrupp: Šveits v Gibraltar (19:00), Gruusia v Taani (19:00)
F-alagrupp: Hispaania v Faroe Islands (16:00), Romania v Malta (19:00), Rootsi v Norra
J-alagrupp: Armeenia v Bosnia ja Hertsegoviina (19:00), Soome v Itaalia, Kreeka v Liechtenstein

Esmaspäev, 9 september

C-alagrupp: Põhja-Iirimaa v Saksamaa, Eesti v Holland
E-alagrupp: Aserbaidžaan v Horvaatia (19:00), Ungari v Slovakkia
G-alagrupp: Poland v Austria, Sloveenia v Israel, Läti v Makedoonia
I-alagrupp: Šotimaa v Belgia, Venemaa v Kasahstan, San Marino v Küpros

Teisipäev, 10 september

A-alagrupp: Inglismaa v Kosovo, Montenegro v Tšehhi
B-alagrupp: Leedu v Portugal, Luksemburg v Serbia
H-alagrupp: Prantsusmaa v Andorra, Albaania v Island, Moldova v Türgi

SEITSMES MÄNGUVOOR
Neljapäev, 10 oktoober

C-alagrupp: Holland v Põhja-Iirimaa, Valgevene v Eesti
E-alagrupp: Horvaatia v Ungari, Slovakkia v Wales
G-alagrupp: Läti v Poland, Austria v Israel, Makedoonia v Sloveenia
I-alagrupp: Kasahstan v Küpros (17:00), Belgia v San Marino, Venemaa v Šotimaa

Reede, 11 oktoober

A-alagrupp: Tšehhi v Inglismaa, Montenegro v Bulgaaria
B-alagrupp: Portugal v Luksemburg, Ukraina v Leedu
H-alagrupp: Island v Prantsusmaa, Türgi v Albaania, Andorra v Moldova

Laupäev, 12 oktoober

D-alagrupp: Gruusia v Iirimaa (16:00), Taani v Šveits (19:00)
F-alagrupp: Faroe Islands v Romania (19:00), Norra v Hispaania, Malta v Rootsi
J-alagrupp: Bosnia ja Hertsegoviina v Soome (19:00), Itaalia v Kreeka, Liechtenstein v Armeenia

KAHEKSAS MÄNGUVOOR
Pühapäev, 13 oktoober

C-alagrupp: Valgevene v Holland (19:00), Eesti v Saksamaa
E-alagrupp: Ungari v Aserbaidžaan (19:00), Wales v Horvaatia
G-alagrupp: Poland v Makedoonia, Sloveenia v Austria
I-alagrupp: Kasahstan v Belgia (16:00), Küpros v Venemaa (19:00), Šotimaa v San Marino (19:00)

Esmaspäev, 14 oktoober

A-alagrupp: Bulgaaria v Inglismaa, Kosovo v Montenegro
B-alagrupp: Ukraina v Portugal, Leedu v Serbia
H-alagrupp: Prantsusmaa v Türgi, Island v Andorra, Moldova v Albaania

Teisipäev, 15 oktoober

D-alagrupp: Šveits v Iirimaa, Gibraltar v Gruusia
F-alagrupp: Rootsi v Hispaania, Romania v Norra, Faroe Islands v Malta
G-alagrupp: Israel v Läti
J-alagrupp: Liechtenstein v Itaalia, Kreeka v Bosnia ja Hertsegoviina, Soome v Armeenia

ÜHEKSAS MÄNGUVOOR
Neljapäev, 14 november

A-alagrupp: Inglismaa v Montenegro, Tšehhi v Kosovo
B-alagrupp: Portugal v Leedu, Serbia v Luksemburg
H-alagrupp: Türgi v Island (19:00), Prantsusmaa v Moldova, Albaania v Andorra

Reede, 15 november

D-alagrupp: Šveits v Gruusia, Taani v Gibraltar
F-alagrupp: Hispaania v Malta, Romania v Rootsi, Norra v Faroe Islands
J-alagrupp: Armeenia v Kreeka (19:00), Soome v Liechtenstein (19:00), Bosnia ja Hertsegoviina v Itaalia

Laupäev, 16 november

C-alagrupp: Saksamaa v Valgevene, Põhja-Iirimaa v Holland
E-alagrupp: Aserbaidžaan v Wales (19:00), Horvaatia v Slovakkia
G-alagrupp: Sloveenia v Läti (19:00), Israel v Poland, Austria v Makedoonia
I-alagrupp: Küpros v Šotimaa (16:00), Venemaa v Belgia (19:00), San Marino v Kasahstan (19:00)

KÜMNES MÄNGUVOOR
Pühapäev, 17 november

A-alagrupp: Kosovo v Inglismaa (19:00), Bulgaaria v Tšehhi (19:00)
B-alagrupp: Luksemburg v Portugal (16:00), Serbia v Ukraina (16:00)
H-alagrupp: Albaania v Prantsusmaa, Moldova v Island, Andorra v Türgi

Esmaspäev, 18 november

D-alagrupp: Gibraltar v Šveits, Iirimaa v Taani
F-alagrupp: Hispaania v Romania, Rootsi v Faroe Islands, Malta v Norra
J-alagrupp: Itaalia v Armeenia, Liechtenstein v Bosnia ja Hertsegoviina, Kreeka v Soome

Teisipäev, 19 november

C-alagrupp: Saksamaa v Põhja-Iirimaa, Holland v Eesti
E-alagrupp: Wales v Ungari, Slovakkia v Aserbaidžaan
G-alagrupp: Poland v Sloveenia, Läti v Austria, Makedoonia v Israel
I-alagrupp: Belgia v Küpros, San Marino v Venemaa, Šotimaa v Kasahstan