Fotbolls EM 2020 kval

Fotbolls EM 2020 kval

Fotbolls EM 2020 kval Grupper

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

Fot EM 2020 Match Games Schedule
Alle spill starter kl 21:45 Estisk tid, når ikke noe spesifikt spill døgnet er merket.

FØRSTE SPILLER
Torsdag 21. mars

Undergruppe C: Holland v Hviterussland, Nord-Irland mot Estland
Undergruppe E: Kroatia mot Aserbajdsjan, Slovakia mot Ungarn
Undergruppe G: Østerrike mot Polen, Makedonia mot Latvia, Israel mot Slovenia
Undergruppe I: Belgia mot Russland, Kasakhstan mot Skottland (17:00), Kypros mot San Marino

Fredag ​​22. mars

Undergruppe A: England mot Tsjekkia, Bulgaria mot Montenegro
Undergruppe B: Portugal mot Ukraina, Luxembourg mot Litauen
Undergruppe H: Moldova mot Frankrike, Andorra v Island, Albania mot Tyrkia

Lørdag 23. mars

Undergruppe D: Georgia v Sveits (16:00), Gibraltar mot Irland (19:00)
Undergruppe F: Spania mot Norge, Sverige mot Romania (19:00), Malta mot Færøyene (19:00)
Undergruppe J: Italia mot Finland, Bosnia-Hercegovina og Armenia, Liechtenstein mot Hellas

ANDRE SPILL
Søndag 24. mars

Undergruppe C: Holland mot Tyskland, Nord-Irland mot Hviterussland
Undergruppe E: Wales mot Slovakia (16:00), Ungarn mot Kroatia (19:00)
Undergruppe G: Israel mot Østerrike (19:00), Polen mot Latvia, Slovenia mot Makedonia
Undergruppe I: Kasakhstan mot Russland (16:00), San Marino mot Skottland (19:00), Kypros mot Belgia

Mandag 25. mars

Undergruppe A: Montenegro mot England, Kosovo mot Bulgaria
Undergruppe B: Portugal mot Serbia, Luxembourg mot Ukraina
Undergruppe H: Tyrkia mot Moldova (19:00), Frankrike v Island, Andorra v Albania

Tirsdag 26. mars

Undergruppe D: Sveits mot Danmark, Irland mot Georgia
Undergruppe F: Malta mot Spania, Norge mot Sverige, Romania mot Færøyene
Undergruppe J: Armenia mot Finland (19:00), Italia mot Liechtenstein, Bosnia-Hercegovina og Hellas

TREDJE SPILLLINE
Fredag ​​7. juni

Undergruppe A: Tsjekkia mot Bulgaria, Montenegro og Kosovo
Undergruppe B: Ukraina mot Serbia, Litauen mot Luxembourg
Undergruppe D: Georgia v Gibraltar (19:00), Danmark mot Irland
Undergruppe F: Færøyene mot Spania, Sverige mot Malta, Norge mot Romania
Undergruppe G: Makedonia mot Polen, Østerrike mot Slovenia, Latvia mot Israel

Lørdag 8. juni

Undergruppe C: Estland eller Nord-Irland (19:00), Hviterussland mot Tyskland
Undergruppe: Kroatia v Wales (16:00), Aserbajdsjan v Ungarn (19:00)
Undergruppe H: Island v Albania (16:00), Moldova mot Andorra (19:00), Tyrkia mot Frankrike
Undergruppe I: Russland mot San Marino (19:00), Belgia mot Kasakhstan, Skottland mot Kypros
Undergruppe J: Finland mot Bosnia-Hercegovina (19:00), Armenia mot Liechtenstein (19:00), Hellas mot Italia

FOUR GAME SPILLER
Mandag 10. juni

Undergruppe A: Tsjekkia v Montenegro, Bulgaria v Kosovo
Undergruppe B: Ukraina mot Luxembourg, Serbia mot Litauen
Undergruppe D: Danmark mot Georgia, Irland mot Gibraltar
Undergruppe F: Spania mot Sverige, Malta mot Romania, Færøyene mot Norge
Undergruppe G: Polen mot Israel, Makedonia mot Østerrike, Latvia mot Slovenia

Tirsdag 11. juni

Undergruppe C: Tyskland mot Estland, Hviterussland mot Nord-Irland
Undergruppe E: Aserbajdsjan v (19:00), Ungarn v Wales
Undergruppe H: Andorra mot Frankrike, Island mot Tyrkia, Albania mot Moldova
Undergruppe I: Kasakhstan v San Marino (17:00), Belgia mot Skottland, Russland mot Kypros
Undergruppe J: Italia mot Bosnia-Hercegovina, Hellas mot Armenia, Liechtenstein mot Finland

FJERN SPILLER
Torsdag 5. september

Undergruppe D: Irland mot Sveits, Gibraltar mot Danmark
Undergruppe F: Romania mot Spania, Norge mot Malta, Færøyene mot Sverige
Undergruppe G: Israel mot Makedonia
Undergruppe J: Armenia mot Italia (19:00), Bosnia-Hercegovina mot Liechtenstein, Finland mot Hellas

Fredag, 6. september

Undergruppe C: Tyskland v Nederland, Estland mot Hviterussland
Undergruppe E: Slovakia v Kroatia, Wales mot Aserbajdsjan
Undergruppe G: Slovenia mot Polen, Østerrike mot Latvia
Undergruppe I: San Marino mot Belgia, Skottland mot Russland, Kypros mot Kasakhstan

Lørdag 7. september

Undergruppe A: Kosovo mot Tsjekkia (16:00), England mot Bulgaria (19:00)
Undergruppe B: Litauen mot Ukraina (19:00), Serbia mot Portugal
Undergruppe H: Island mot Moldova (19:00), Frankrike v Albania, Tyrkia mot Andorra

Den syttende spillspilleren
Søndag 8. september

Undergruppe D: Sveits v Gibraltar (19:00), Georgia v Danmark (19:00)
Undergruppe F: Spania mot Færøyene (16:00), Romania mot Malta (19:00), Sverige mot Norge
Undergruppe J: Armenia mot Bosnia-Hercegovina (19:00), Finland mot Italia, Hellas mot Liechtenstein

Mandag 9. september

Undergruppe C: Nord-Irland mot Tyskland, Estland mot Nederland
Undergruppe: Aserbajdsjan v Kroatia (19:00), Ungarn mot Slovakia
Undergruppe G: Pol